Jak poznać kultowego Harleya Davidsona

0
966

Jeśli kochasz motocykle Harley Davidson i lubisz pracować własnymi rękami, możesz zarabiać na życie jako technik serwisowy motocykli. Istnieje kilka szkół handlowych w całych Stanach Zjednoczonych, które specjalizują się w serwisie i naprawach motocykli. Programy trwają od 12 do 18 miesięcy, a na zajęcia można uczęszczać w instytutach lub korespondencyjnie i przez Internet.

Jeden z najbardziej uznanych programów serwisowych dla motocykli jest oferowany przez WyoTech. Studenci uczą się diagnozować, serwisować i naprawiać nowoczesne motocykle oraz dać im możliwość wyboru producenta motocykla według własnego wyboru. Wyotech oferuje serwis i naprawy motocykli w Daytona Beach na Florydzie i Fremont w Kalifornii.

W Baran Institute of Technology otrzymasz praktyczne szkolenie z motocykli różnych marek. Jako student zbliżysz się do zawiłości serwisu i naprawy motocykli. Od silnika po układ wydechowy i sprzęgła do układów elektrycznych – program 75,5 kwartału kredytu ma na celu przygotowanie Cię do wejścia w świat serwisu i naprawy motocykli. Wielkość klasy jest ograniczona do 20 uczniów, a program można ukończyć w ciągu jednego roku.

Motorcycle Mechanics Institute oferuje wyjątkowy program entuzjastom Harley-Davidson. Program MMI „Motorcycle Technician” dotyczy podstaw naprawy i serwisu motocykli w pełnej gamie motocykli. Uczniowie uczą się w środowisku klasowym i poprzez praktyczne szkolenie. Po ukończeniu wstępnego szkolenia studenci wybierają co najmniej 12 tygodni zajęć fakultatywnych.

Do wyboru przedmiotu Harley Davidson należą:

– Technologia wczesnego modelu Harley Davidson – koncentruje się na naprawie i renowacji motocykli z 1936 roku.

– Technologia późnego modelu Harley Davidson – Szkolenie, aby zostać podstawowym technikiem motocyklowym Harley-Davidson.

– Screamin ‘Eagle – Koncentruje się na motocyklu wyczynowym Screamin’ Eagle.

– V-Rod Motorcyle – Koncentruje się na nagradzanym motocyklu VRSCA (V-Rod).

– Buell – Koncentruje się na projektowaniu, technologii i inżynierii motocykli Buell.

Motorcycle Mechanics Institute oferuje jedyny kurs certyfikacyjny w kraju, który jest oficjalnie sponsorowany przez Harley-Davidson Motor Company. Zajęcia oferowane są w Orlando na Florydzie.

Penn Foster Career School oferuje zajęcia na odległość, które są prowadzone online i poprzez publikacje drukowane. Studenci mają dostęp do instruktorów i bezpłatną infolinię instruktażową. W razie potrzeby Penn Foster może pomóc potencjalnym uczniom w zdobyciu GED. Szkolenie techników motocyklowych można ukończyć w ciągu dziewięciu miesięcy, a pomoc finansowa jest dostępna.

Professional Career Development Institute to akredytowana na szczeblu krajowym szkoła korespondencyjna założona w 1987 roku. PCDI nie wymaga żadnych wymagań edukacyjnych, aby rozpocząć pracę jako serwisant i technik naprawy motocykli. Uczniowie poznają każdą część, każdy system i sposób działania całego motocykla. Kursy można ukończyć w ciągu kilku miesięcy. Po ukończeniu szkolenia absolwenci otrzymują akredytowany na szczeblu krajowym dyplom.

Ze względu na stale rosnące koszty benzyny motocykle szybko stają się ulubionym środkiem transportu. W ciągu następnej dekady coraz więcej osób będzie jeździć na motocyklach, więc zapotrzebowanie na techników serwisowych wzrośnie. Ponadto istnieje coraz większe zapotrzebowanie na mechanikę motocykla w dziedzinie wyścigów motocyklowych.

Niezależnie od wyboru instytucji edukacyjnej, zdobycie certyfikowanego technika naprawy i serwisu motocykla może zapewnić Ci ekscytującą i satysfakcjonującą karierę.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.